Du kommer i kontakt med de ansatte i kirken ved at ringe på nedenstående direkte telefonnummer eller hovedtelefonnummeret via vores kordegn eller kontakte os på nedenstående e-mail-adresser.

Christina Rydkjær Bratkov
Leder for ansatte og frivillige
Tlf. 24 80 97 10
christina@strandkirken.dk
Træffes mandag - fredag
  Dorte Hartig
Kordegn / webmaster
Tlf. 46 15 01 78
dorte@strandkirken.dk
Træffes mandag - fredag
Astrid Pedersen
Leder af diakoniarbejdet
Tlf. 51 33 21 46  astrid.pedersen@strandkirken.dk
Træffes tirsdag - fredag
Sara Hansen
Børne- og familieleder
Tlf. 20 23 44 04
sara@strandkirken.dk
Træffes tirsdag - fredag
Steffen Starup
Kirketjener
Tlf. 46 15 01 78 (kirkens hovednummer)
steffen.starup@strandkirken.dk
Træffes mandag, tirsdag, onsdag og fredag


Lærke Lindgren
Kirketjener
Tlf. 46 15 01 78 (kirkens hovednummer)
laerke@strandkirken.dk
Træffes mandag - torsdag
 


 
Peter Steinvig
Organist
Tlf. 24 66 85 84
peter.steinvig@strandkirken.dk
Træffes bedst onsdag


 

 

Samuel Skadkær-Munch
Ungeleder / lovsangskoordinator
Tlf. 23 48 11 98
samuel@strandkirken.dk
Træffes bedst tirsdag - fredag
Natasha Ivanova
Projektmedarbejder
Tlf. 40 50 24 21
Træffes efter aftale
Vil du i kontakt med kirkens præster?
Klik på billedet